MikroTik SFP SFP+ SFP28 module 1.25 10 25G Multi Mode 100m 850nm

MikroTik SFP SFP+ SFP28 module 1.25 10 25G Multi Mode 100m 850nm

1 479 Kč
s DPH
 

Zásady zabezpečení

 

Zásady doručení

 

Reklamace

XS+85LC01D

Cenově výhodný modul 1,25G SFP, 10G SFP+ a 25G SFP28 pro dosah 100 metrů.

Modul má vestavěné digitální diagnostické funkce, jako je optický výkon, napájecí napětí transceiveru, teplota, sledování laserového zkreslení proudu a sledování dalších klíčových parametrů.
Tyto možnosti mohou být užitečné nejen pro upozornění uživatele během abnormální aktivity transceiveru, ale také v případě, že jsou překročeny specifické nastavitelné provozní limity. Monitorování vám umožňuje plánovat dopředu, činit informovaná rozhodnutí a předvídat nezbytné upgrady nebo údržbu na základě výkonu transceiveru.

Specifikace


Konektor
*Dual LC UPC
Rychlost přenosu dat
*1G / 10G / 25G
Vzdálenost
*100 m
Formát
*SFP / SFP+ / SFP28
Režim
*MM
Testovaná okolní teplota
*-40 °C až 85 °C
Vlnová délka
*850 nm
MIKROTIK
51700046951
18 ks

Datový list

Barva
Šedá
Typ
Vícekonektorové kabely
SFP+ (M)
1
SFP28 (M)
1

V tuto chvíli žádné zákaznické recenze.

Související produkty (Ve stejné kategorii je 16 dalších produktů)

Nová registrace

Máte již účet?
Přihlaste se zde